Eventus Group visa procesa gaitā prasmīgi virza uzņēmumus, meklējot piekļuvi publiskajam kapitālam, un vienmēr sniedz neatkarīgu ekspertu padomus, kas vislabāk atbilst klienta interesēm

NASDAQ OMX First North Riga ir alternatīvs akciju tirgus, kas par zemāku maksu piedāvā gandrīz visas akciju tirgus iespējas un priekšrocības, ko lielie uzņēmumi bauda, izmantojot sarakstu Baltic Main.

Tomēr, lai pārvarētu grūtības, kas saistītas ar veiksmīga piedāvājuma izveidi, ir jāiesaista neatkarīgs sertificēts konsultants. Kā NASDAQ OMX First North Riga pirmais sertificētais konsultants uzņēmums Eventus Group ir atzīts par piemērotu, lai vadītu jūs šajā procesā.

Eventus Group visa procesa gaitā prasmīgi virza uzņēmumus, meklējot piekļuvi publiskajam kapitālam, un vienmēr sniedz neatkarīgu ekspertu padomus, kas vislabāk atbilst klienta interesēm. Izmantojot mūsu plašās zināšanas par investoriem un to konkrētajām investīciju vēlmēm, mūsu darba grupa efektīvi pārvalda visu uzdevumu, sākot ar sagatavošanās stratēģiju un pārvaldības konsultācijām un beidzot ar pārraudzību un konsultācijām akciju biržas cenu jautājumos.

Darījums parasti notiek šādā secībā:

Stratēģijas sagatavošanas un pārvaldības konsultācijas
Sākotnējā publiskā piedāvājuma koordinēšana
Mārketings, sabiedriskās attiecības un viesprezentāciju aktivitāšu koordinēšana
Pārraudzība un konsultācijas akciju biržas cenu jautājumos