Neatkarīgi no tā, kāds ir uzdevums, Eventus Group profesionāļi pielietos visas savas zināšanas un prasmes, lai nodrošinātu labāko risinājumu investīciju pārvaldībai. Klienti augstu novērtē mūsu individuālo pieeju katrai situācijai

Pēc darījuma veiksmīgas pabeigšanas uzņēmēji parasti meklē izdevīgas investīciju iespējas, lai pārvaldītu līdzekļus. Tāpēc papildus mūsu korporatīvo finanšu pakalpojumiem Eventus Group piedāvā gan finansiāli nodrošinātām privātpersonām, gan juridiskām personām investīciju pārvaldības pakalpojumus, lai pārvaldītu to finanses, iesaistoties iepriekš izvēlētās un mērķtiecīgās investīciju aktivitātēs. Pateicoties plašiem kontaktiem un pieredzei dotajā industrijā, Eventus Group ir pierādījis, ka viņu pārvaldītās investīcijas nodrošina labu atdevi.

Eventus Group ir pastāvīga projektu plūsma. Šie projekti ir dažādās attīstības stadijās – sākot ar jauniem uzņēmumiem un beidzot ar stabiliem, pieredzējušiem uzņēmumiem. Mūsu projektu konfidencialitātes dēļ mēs nevaram atklāt konkrētas investīciju iespējas. Lai saņemtu šo informāciju, lūdzu sazinieties ar mums.