Eventus Group ir plaši pazīstams pateicoties savai spējai piedāvāt inovatīvus un radošus risinājumus sarežģītiem uzdevumiem, kā arī ar spēju objektīvi un precīzi analizēt biznesa situācijas.

Eventus Group ir viena no vadošajām korporatīvo finanšu kompānijām Latvijā, kas kopš 1997. gada sniedz konsultācijas kompāniju pārdošanas, pirkšanas un apvienošanās darījumos, bankas aizdevumu, mezanīnu piesaistē, investoru piesaistē pamatkapitālam, kā arī sniedz finanšu un stratēģijas konsultācijas.

Sarežģītu uzdevumu izpilde un maksimālās vērtības nodrošināšana klientiem prasa nodošanos darbam, radošumu un vietējā tirgus pārzināšanu, ko var nodrošināt tikai pieredzējuši profesionāļi ar ievērojamu darba pieredzi. Eventus Group mūsu partneri sastāda pusi no uzņēmuma komandas un ir aktīvi iesaistīti ikvienā projekta posmā, kas nodrošina akcionāru vērtības maksimizēšanu. Mūsu vecākie speciālistiem ir ievērojama pieredze korporatīvo finanšu sfērā un viņi piedāvā unikālas perspektīvas un plašu vietējā tirgus ekspertīzi lielākajā daļā industriju.

Intensīvs darbs, plaša kontaktu bāze un „no mutes mutē” mārketings ir bijuši noteicošie faktori, kas ļāva mums uzvarēt daudzus korporatīvo finanšu konkursus un nodrošināt vislabākos rezultātus mūsu klientiem. Mūsu klientu portfelis galvenokārt sastāv no maza un vidēja izmēra uzņēmumiem, daudzi no kuriem mūsu pakalpojumus izmanto atkārtoti vairāku gadu garumā. Nodibinātās attiecības ar klientiem un fakts, ka esam aktīvākie padomnieki M&A šajā tirgū, kalpo par iemeslu mūsu veiksmīgajai darbībai.

M&A
Stratēģijas un finanšu konsultācijas
LBO / MBO / MBI
IPO / SPO
Uzņēmumu vērtēšana
Due diligence